Ankara Barkod Sistemi , Barkod Sistemi


Ankara Barkod Sistemi

Ankara Barkod Sistemi

   Tüm Türkiye esnafı için ürettiğimiz barkod sistemi Market programımız Ankara esnafı için de büyük özellikler barındırmaktadır. Programımız bütün Ankara esnafı ve kobileri için uygundur. Yapmış olduğumuz program tamamen yerli üretimdir. Yerli mühendislerimizce kodlanmış ve tasarlanmıştır. Programımız gayet uygun olmak ile beraber yanlızca bir defalığına mahsus ücret istenmektedir. Başka hiç bir şekilde Ankara esnafından ücret talep edilmeyecektir.

Pogramımız ile bir barkod sisteminden beklenen bütün işleyişleri fazlası ile yapabilirsiniz. Stok takibi , Veresiye takibi, Firma takibi, Nakit, Kredi kartı takibi, Direk satış, Toptancı borç alacak takibi, Dilerseniz dövizli (euro, dolar) ürün satışı yapabilirsiniz. Bir ürüne birden fazla barkod veya fiyat tanımlayabilir bu tanımladığınız fiyatları satış esnasında tek tuşla hangi fiyatı isterseniz kullanabilirsiniz.

Barkod sistemimizi kullanırken fare kullanmanıza gerek kalmaz. Bütün işlemler kısayollarla yapılabilmektedir. Barkodlu veya barkodsuz satış yapabilirsiniz. İnternet bağlantısının olmasına gerek kalmaz. İnternetli veya İnternetsiz çalışabilmektedir. Sesli ve görsel uyarılara açıktır. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri günü gelmeden önce uyarmaktadır.

Barkod sistemimizi Ankara ilindeki tüm perakende veya toptan satış yapan esnaf ve kobiler kullanabilir. Restorantlar, Marketler, Büfeler, Kantinler, Bujitericiler, Kasaplar, Kırtasiyeciler, Sahaflar, Antikacılar, Petrol ofisleri, Otel Dükkanları, Kuyumcular, Hediyelik Eşyacılar gibi bütün işletmeler için uygundur. 

Yıllardır Ankara esnafı olan iyi diyaloglarımız ve iş paylaşımlarımız, Ankara ilini Programımız için vazgeçilmez bir pazar noktası yapmıştır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Büfenizde,Bakkalınızda veya Marketinizde Antilop Barkod Sistemini Kullanmak İsterseniz Hemen İletişime Geçin Telefon / Whatsapp

Türkiye'nin Her Yerine Hizmet Vermekteyiz

İstanbul Barkod Sistemi Ankara Barkod Sistemi İzmir Market Programı Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce