Kantin Yönetim Sistemi - Kantin Programı , Barkod Sistemi


Kantin Yönetim Sistemi - Kantin Programı

Kantin Yönetim Sistemi - Kantin Programı

Antilop market programı tüm sektörle uygun olduğu gibi kantinler için de uygundur. Dershane kantinleri,Askeri kantinler, Okul kantinleri, Lise kantinleri, Üniversite - Kampüs kantinleri ve diğer bütün kantin ve kampüsler için kullanımı uygundur. Kantinde bulunan yoğunluğa göre son derece hızlı çalışabilen market programımız, size ekstra yük olmamakla beraber alış veriş i oldukça hızlandıracaktır. Antilop market programı - kantin programı SQL veritabanı kullanmaktadır. Bu sebeple oldukça hızlı ve silinemeyen, kaybolmayan güvenli bir programdır. Tam hızlı ve stabil olmasıyla beraber sorunsuz bir programdır. 

Tamamen yerli üretimle oluşturduğumuz programımız ile stok ve sayım işlemlerini kolaylık ve rahatlıkla tutabilirsiniz. Veresiye ve Firma ödeme takibini yapabilirsiniz. Kullanıcı oluşturabilir, kullanıcıları yetkilendirebilirsiniz. Barkodlu ve barkodsuz satış yapabilirsiniz. ürünlere birden fazla fiyat tanımlayabilir lüzuma göre dilediğinizfiyatı tek tuş ile kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihleri yaklaşan ürünlerde  program tarafından 10 gün öncesinden uyarılırsınız. Aynı ürüne birden fazla barkod tanımlayabilirsiniz. Ürün gruplarına göre kategoriler oluşturabilirsiniz.  Tek tuş ile ürünleri satabilirsiniz. Satış yaparken Nakit, Kredi Kartı, İkram, İndirimli, Bindirimli olarak ayırabilirsiniz. Kar - zarar oranını kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

 

Programımız stabil çalışmaktadır kantin inizde yada her nerede kullanırsanız 7/24 olarak destek alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Büfenizde,Bakkalınızda veya Marketinizde Antilop Barkod Sistemini Kullanmak İsterseniz Hemen İletişime Geçin Telefon / Whatsapp

Diğer Konular

Tütüncüler İçin Satış Programi Kantin Yönetim Sistemi - Kantin Programı