İstanbul Barkod Sistemi Market Programı , Barkod Sistemi


İstanbul Barkod Sistemi Market Programı

İstanbul Barkod Sistemi Market Programı

Tüm Türiye  Esnaf veya maretleri için yapmş olduğumuz maret programımız  (barkod sistemimiz) İstanbul daki müşterilerimiz vasıtası ile git gide büyümektedir. Tüm Türkiye'ye verdiğimiz hizmet yanısıra her gün çoğalan ve programımızı tercih eden İstanbul lu hemşerilerimiz programımızı iyi yerlere getirmektedir. Bizi tercih eden bütün İstanbul esnafına teşekkür ederiz. Market programı diyince akıllara ilk gelen barkod sistemimiz Antilop market programı git gide büyüyecek ve Dünya ya açılacaktır.

Antilop barkod sistemi ile bir işletme de yada market de yapamayacağınız bir işlem yoktur. Sadece marketler değil bütün toptan veya perakende satış yapan market, mağaza, kırtasiye, bayii, kasap, manav, hediyelik eşya, bakkal, otel, kantin gibi bütün sektörler için programımız (barkod sistemi) uygundur.

Market programımız (barkod sistemi) ile barkodlu veya barkodsuz satış yapabilir, kısayollar kullanabilir, ürünlere kısayol atayabilir, veresiye takibi yapabilir, kullanıcı oluşturup yetkilendirilebilinir, Firma ödeme takibini (borç - alacağınızı) görebilir, dovizli(Dolar, Euro) veya TL satış yapabilir, Kar - zarar tablosuna bakılabilir, KDV tutarını hesaplayabilir, Satışları Nakit, Kredi Kartı, Veresiye, İkram, gibi ayırabilirsiniz. Bunun gibi market programı mızda (barkod sistemi mizde) bütün işllemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tüm esnaf ve KOBİ ler için market programı mız uygundur. Tüm bilgisayar ve Tüm barkod okuyucalar uygundur. Hatta market programı mız (Barkod sistemi miz) ile isterseniz Telefondan market inizi yada işletmenizi takip edebilirsiniz. Bu Türkiye ' de ilk yapılan işlemdir. Gittiğiniz heryerde dükkanınızda, mağazanızda, marketinizde, işletmenizde yapılmış bütün işlemleri telefonunuzdan görebilirsiniz. Yapmış olduğumuz Antilop Market Programında Sık kullandığınız ürünleri gruplayabilir  tek tıklama ile satış gerçekleştirebilirsiniz, bu tür kısayollar size zaman kazandıracaktır. Barkod sistemi mizi kullanırken fare ye ihtiyaç duymazsınız herşey tek tuş ile yapılmaktadır. Para üstünü kendisi hesaplamaktadır. Kısacası Bir Market programı nda (barkod sistemi nde) olması gereken herşeyin daha fazlasını Antilop Market Programında görebilirsiniz.

Antilop market programı (barkod sistemi) oldukça kolay kullanımlı, fonksiyonlu, güvenli ve ekonomiktir. Antilop market programı tamamen yerli ve milli üretimdir. Bütün fonksiyonları Türk mühendislerimizce üretilmiş ve oluşturulmuştur. Gururla ve iftiharla söylemek gerekirse, Antilop Market Programı %100 Türk Mühendisliği olan mükemmel bir barkod sistemi dir.

Lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin...


Büfenizde,Bakkalınızda veya Marketinizde Antilop Barkod Sistemini Kullanmak İsterseniz Hemen İletişime Geçin Telefon / Whatsapp

Türkiye'nin Her Yerine Hizmet Vermekteyiz

İstanbul Barkod Sistemi Ankara Barkod Sistemi İzmir Market Programı Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce