Tütüncüler İçin Satış Programi , Barkod Sistemi


Tütüncüler İçin Satış Programi

Tütüncüler İçin Satış Programi

Perakende satış yapan bütün işletmeler için ürettiğimiz barkod sistemi - Market programını Tütüncüler, Nargile veya Tütün mamülleri satan esnaf ve kobilerde kullanabilmektedir. Antilop market programını hangi ilde veya hangi sektörde olursanız olun kullanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz programda Tütün satışı, Nargile Satışı, Sigara Satışı, Nargile veya Tütün Malzemelerinin satışını rahatlıkla yapabilirsiniz.Dilerseniz Toptancıdan almış olduğunuz ürünlerin alış fiyatını programa girerek ne kadar sattığınızı ve kar ettiğinizi görebilirsiniz. Bu sebeple işletmenizin ne durumda olduğunu satışların durumunu görebilirsiniz. Programımızda KG (Kilo Gram) veya Adet olarak satışları gerçekleştirebilirsiniz. Sayım takibini yapabilirsiniz. Personel çalıştırıyorsanız eğer kullanıcı yetkilendirmelerini yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmeyen hiç kimse programınıza giriş yapamaz. Bu sayede neler sattığınızı göremez.

Programımızda işinize göre kategoriler yapabilirsiniz. Yapacağınız kategoriler ile Tütün ürünlerini, Nargile Malzemelerini, Hediyelik Eşyalarınızı gruplar olarak bölebilir bu şekilde tek tıklama ile satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Barkod tanımı yapmanıza gerek yoktur isterseniz yapabilirsiniz. Hangisini arzu ederseniz kullanabilirsiniz. Tek tuşlama ile hızlı bir şekilde ürünlerinizi satabilirsiniz.

Veresiye kaydı açabilirsiniz. Veresiyelerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz, Hangi tarihte neler aldığını görebilirsiniz. Sistemimiz son derece güvenlidir hiç bir şekilde programa girdikleriniz silinmez ve programı kullanmadan verilere ulaşılmaz. Şifreniz olmadan hiç bir şekilde giriş sağlanmaz.

Programımız İle Firma veya Toptancı ödemelerinizi girebilir bu şekilde ne kadar borç veya alacağınız olduğunu takib edebilirsiniz. Sizinde Tütün, Tütün Mamülleri, Nargile veya Başka bir sektörden bir dükkanınız yada marketiniz var ise bize ulaşmaktan çekinmeyin


Büfenizde,Bakkalınızda veya Marketinizde Antilop Barkod Sistemini Kullanmak İsterseniz Hemen İletişime Geçin Telefon / Whatsapp

Diğer Konular

Tütüncüler İçin Satış Programi Kantin Yönetim Sistemi - Kantin Programı